Wiosenna edycja akcji „Toruń za pół ceny”

 

A3Biuro Toruńskiego Centrum Miasta wraz z Radiem ZET Gold już po raz ósmy organizuje akcję promocyjną „Toruń za pół ceny”. W tym roku odbędzie się ona w dwóch edycjach: wiosennej i jesiennej.
Do udziału w przedsięwzięciu tradycyjnie zapraszamy hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, instytucje kulturalne oraz sportowe, sklepy, które w weekend od 24 do 26 kwietnia 2015 roku, obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50%. Oferty nie muszą obejmować całego asortymentu, warunkiem jest jednak obniżenie cen standardowych wybranych dań lub usług o 50%.
Wydarzenie jest elementem promocyjnym miasta Torunia, mającym na celu wydłużenie sezonu turystycznego w mieście, zintegrowanie społeczności lokalnej, jak również prezentację towarów i usług znajdujących się w ofercie Partnerów, poprzez ich sprzedaż za pół ceny przez trzy dni trwania akcji promocyjnej.
Akcja „Toruń za pół ceny” trwa od 24.04.2015 r. do 26.04.2015 r., w godzinach otwarcia obiektów usługowych i handlowych Partnerów, którzy włączyli się do akcji.
Miejsca, które wezmą udział w akcji „Toruń za pół ceny”, zostaną oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali/instytucji dotyczy zniżka. Listy uczestników akcji z ofertą publikowane będą m.in. na stronie akcji www.torun-za-pol-ceny.pl oraz w zakładce Toruń za pół ceny 2015 na stronie www.btcm.torun.pl.
Wydarzenie będzie promowane nie tylko na terenie Torunia, ale także w innych miastach jak Bydgoszcz, Trójmiasto, Warszawa, Olsztyn, Poznań, Gniezno, Inowrocław czy Łódź. Reklama ogólnopolska ma na celu przyciągnięcie turystów do Torunia i zachęcenie ich do skorzystania z atrakcji miasta. Organizatorzy nawiązali również współpracę w lokalnymi mediami, aby mieć pewność, że idea projektu dotrze do większości mieszkańców naszego województwa.
Na jesienną odsłonę akcji zapraszamy w dniach 25-27 września 2015 r.

regulamin akcji – do pobrania

Organizatorzy:
Gmina Miasta Toruń – Biuro Toruńskiego Centrum Miasta
Radio ZET Gold

Partnerzy akcji:
Lokalna Organizacja Turystyczna Toruń
Ośrodek Informacji Turystycznej

 

Więcej informacji udzielają:
Agnieszka Wiśniewska
Biuro Toruńskiego Centrum Miasta
tel. 56 6118677
Monika Dejnecka
Radio ZET Gold
tel. 505 157 826
e-mail: monika.dejnecka@eurozet.pl