frombork2

Zaproszenie na Szeroką

29 sierpnia br. ciąg dwóch najbardziej prestiżowych ulic Torunia: Szerokiej i Królowej Jadwigi już po raz piąty będzie obchodził swoje święto. Jego główną atrakcją będzie Turniej Toczenia Beczek ze Śledziami z udziałem przedstawicieli: Szczecina, Gniezna, Olsztyna, Sandomierza, Malborka, Kołobrzegu, Kalisza, Golubia-Dobrzynia, Inowrocławia, Chełmna i oczywiście Torunia.

Organizatorem wydarzenia jest od lat Biuro Toruńskiego Centrum Miasta, które tradycyjnie już zaprasza sklepy, restauracje i kluby oraz zakłady usługowe zlokalizowane przy tych wyjątkowych ulicach, by jak najliczniej włączyły się w to przedsięwzięcie.

Biuro zachęca wszystkie zainteresowane podmioty prowadzące działalność przy ul. Szerokiej i Królowej Jadwigi do wspólnej zabawy, rozważenia możliwości przygotowania na ten dzień specjalnej oferty dla klientów, zachęca również do wydłużenia godzin pracy. Do specjalnej prezentacji swej oferty można wykorzystać tego dnia przestrzeń na deptaku przed placówką. Do włączenia się do wspólnej zabawy i zaakcentowania swej obecności podczas imprezy zaprasza również punkty handlowe, usługowe oraz gastronomiczne z uliczek bezpośrednio przylegających do traktu.

Szczegółowych informacji w tej sprawie udziela pracownik Biura Toruńskiego Centrum Miasta Agnieszka Wiśniewska, tel. 56 6118677, fax. 566521388, e-mail: a.wisniewska@um.torun.pl lub sekretariat Biura tel. 56 6118736, e-mail: tcm@um.torun.pl.OLYMPUS DIGITAL CAMERA