malowanie intuicyjne1

Piękno jest w Tobie

Podsumowanie warsztatów „Metamorfoza – Piękno jest w Tobie” oraz prezentacja projektu inicjującego powstanie  Toruńskiego Klubu Rozwoju – to wszystko w sobotę 10 października 2015 r. w Centrum Sztuki Współczesnej.

Wydarzenie „Metamorfoza – Piękno jest w Tobie” jest skierowane przede wszystkim do Mieszkańców Torunia, w szczególności Mieszkańców Toruńskiej Starówki i Bydgoskiego Przedmieścia. Jego celem jest aktywizacja i integracja mieszkańców, a także przedstawienie roli rozwoju jednostki dla rozwoju ogółu społeczeństwa. Impreza jest organizowana przy wsparciu finansowym Gminy Miasta Toruń.

„Metamorfoza Piękno jest w Tobie” jest podsumowaniem cyklu  warsztatów z rozwoju osobistego, dzięki którym mieszkańcy zintegrowali się i wspólnie podjęli wyzwanie przygotowania wydarzenia na szerszą skalę. Podczas eventu przedstawione zostaną efekty prac z warsztatów. Wybrane panie, które w nich uczestniczyły, po przeprowadzonych rozmowach coachingowych, przy udziale stylistki, fryzjerów, wizażystek, przedstawią swój zmieniony wizerunek publiczności. Na zakończenie eventu zostanie przedstawiony projekt inicjujący powstanie Toruńskiego Klubu Rozwoju.

Impreza odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w sali Labsen w sobotę, 10.10.2015 od godz. 16.00 – 20.00.