nowy-obraz

Szukamy hashtag’a

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na pobyt dla dwojga w ekskluzywnym toruńskim hotelu Copernicus Toruń Hotel! Aby zgłosić się do konkursu wystarczy spełnić łącznie następujące warunki:

Nagrodę wygra osoba, która według komisji zaproponuje najlepiej oddający ideę akcji hashtag pod postem konkursowym.

Uwaga: hasło musi być pisane łącznie, może zawierać maksymalnie 23 litery, w tym polskie znaki i wielkie oraz małe litery.
Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 9.10.2016 r. do godz. 16.00 – po zebraniu wszystkich zgłoszeń wybierzemy osobę, która zaproponowała najciekawsze hasło i nagrodzimy ją zaproszeniem do Copernicus Toruń Hotel! Oficjalne ogłoszenie wyników 10.10.2016 r.

Oprócz nagrody głównej codziennie aż do końca akcji można zgarniać nagrody dodatkowe: zaproszenia do Manekina, vouchery na zabiegi kosmetyczne do Studio Urody Lalen, bilety na koncerty Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej oraz zaproszenia na badanie wzroku do Vision Express. Każdego dnia będziemy zadawać na facebookowy fanpage’u „Toruń za pół ceny” pytania dotyczące akcji – nagrody zgarniają osoby, które jako pierwsze odpowiedzą poprawnie na pytania konkursowe.

regulamin_konkurs_fb