PCHLI TARG_ulotka

Rusza pchli targ

Na pierwszy tegoroczny pchli targ zapraszamy już 1 kwietnia na Rynek Nowomiejski. Między godz. 12:00 a 19:00 każdy chętny będzie miał możliwość sprzedaży lub wymiany bezpośredniej niepotrzebnych rzeczy. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Pchli targ organizowany przez Biuro Toruńskiego Centrum Miasta wspólnie ze Stowarzyszeniem Dzieciom i Młodzieży WĘDKA. Partnerem wydarzenia jest OLX – największa w Polsce platforma z ogłoszeniami lokalnymi, która należy do globalnej rodziny serwisów ogłoszeniowych firmy Naspers.

Aby wziąć udział w pchlim targu, wystarczy przesłać zgłoszenie na starowka@um.torun.pl. Zgłoszenia można wysyłać na każdą edycję pchlego targu oddzielnie lub łącznie na kilka edycji. Zgłoszenia w formie elektronicznej BTCM przyjmuje do czwartku 30 kwietnia, istnieje również możliwość wypełnienia zgłoszenia w dniu pchlego targu bezpośrednio u organizatora na Rynku Nowomiejskim i wzięcia udziału w wydarzeniu.

Każdy uczestnik wydarzenia, który nie posiada własnej maty lub koca do ekspozycji towaru otrzyma na czas targu specjalny koc piknikowy ufundowany przez OLX, na którym będzie mógł wystawić swoje przedmioty na sprzedaż lub wymianę. Do dyspozycji wystawców będzie również kącik dla dzieci oraz nieodpłatna toaleta na Rynku Nowomiejskim.

Jednocześnie przypominamy, że wjazd samochodem możliwy jest tylko przed rozpoczęciem wydarzenia w celu wyładowania towaru i po jego zakończeniu na czas załadunku. Na Rynku Nowomiejskim obowiązuje zakaz parkowania, natomiast w soboty parkowanie na ogólnodostępnych miejscach parkingowych w obrębie starówki jest bezpłatne.