grafika

Staromiejskie sklepy zapraszają na nocne zakupy

Biuro Toruńskiego Centrum Miasta przy współpracy z przedsiębiorcami prowadzącymi sklepy w zespole staromiejskim organizuje w dniu 23 czerwca br. Świętojańską Noc Zakupów. Jej założeniem jest wydłużenie pracy staromiejskich sklepów do godzin wieczornych i zachęcenie w ten sposób mieszkańców do zrobienia tu zakupów.

Datę 23 czerwca wybrano nieprzypadkowo. Tego dnia na starówce odbywać się będzie sporo atrakcji związanych z obchodami Święta Miasta. Poza tym odbywać się będzie cieszący się dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów – Jarmark Katarzyński. Będzie to zatem doskonała okazja do przygotowania specjalnej oferty handlowej i wydłużenia czasu pracy staromiejskich sklepów, co przyciągnie odwiedzających tego wieczoru starówkę również do zamkniętych zazwyczaj o tej porze placówek handlowych. Wielu uczestników Świętojańskiej Nocy Zakupów dla swych klientów przygotowało z tej okazji specjalną ofertę – szczegóły na stronie www.btcm.torun.pl i facebooku.

Udział w akcji zadeklarowało 60 staromiejskich placówek handlowych. Za stronę promocyjną wydarzenia odpowiada Biuro Toruńskiego Centrum Miasta. Hasło Świętojańskiej Nocy Zakupów to Najkrótsza noc najdłuższe zakupy. Przygotowano plakaty z grafiką promującą wydarzenie. Eksponowane one będą nie tylko w witrynach uczestników zakupowej akcji ale również na słupach ogłoszeniowych na terenie całego miasta oraz w środkach komunikacji miejskiej. Wydrukowane zostały także ulotki z pełną listą uczestników akcji. Patronatem medialnym wydarzenie objęły: Radio Gra i tygodnik TORONTO.