CATERINALOGOb

Caterina

Caterina to marka skierowana do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Wyróżnia się nienagannymi krojami oraz pięknymi tkaninami. Na najnowszą kolekcję marki składają się zróżnicowane formy, czego najlepszym dowodem jest szeroka gama sukienek. W Kolekcji znajdziemy zarówno dopasowane modele, które podkreślają sylwetkę i wabią kobiecością jak i te o bardziej dziewczęcej formie: szerokie i ściągnięte paskiem w talii.  Różnorodność dotyczy nie tylko formy ale również charakteru propozycji. W Kolekcji odnajdziemy modele codzienne, casualowe, interesującą i elegancką ofertę do pracy oraz suknie wieczorowe.

Dzianiny i dżerseje jeszcze niedawno stanowiły uzupełnienie kolekcji. Dzisiaj są jej immanentną częścią. Odnajdziemy je w bluzkach, sukienkach i spódnicach.

Silnym atutem Kolekcji marki są mocne kolory, do których marka sięga od lat. W tym roku pojawi się niebieski w dwóch odcieniach, soczysty koral, turkus oraz żółć. Z barw stonowanych odnajdziemy ciepły beż, popielatą szarość oraz hit tego sezonu – khaki.

Zwieńczeniem kolekcji są jej dodatki: szale i apaszki, liczna biżuteria  oraz przede wszystkim piękne i niebanalne torebki oraz buty. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją marki Caterina w salonie mieszczącym się w Toruniu przy ulicy Królowej Jadwigi 10.